NOVINKA - ponúkame vám ďalšie luxusné ubytovanie chalet Moritz v lyžiarskom stredisku Snowland Valčianska dolina | Kliknite tu >

Ajurvédsky pobyt na Slovensku

SPOZNAJ AYURVEDU

4 dňový očistný pobyt pre oddych tela i mysle na chate Moritz pod Martinskými hoľami

Význam slov 'ayus' a 'veda' v sanskrite znamená "znalosti o živote"

Ajurvéda je celostná medicína. Zahŕňa všetky aspekty zdravia – telesné, duševné, ale aj tie, vyplývajúce zo sociálneho kontextu či životného prostredia.

Jej cieľom je predĺžiť a obohatiť život. V súčasnosti však záujem o ajurvédu zažíva svoju renesanciu na celom svete, ak aj Ty v dnešnom uponáhľanom živote hľadáš rovnováhu, tu Ti ju veľmi radi ponúkneme.

Zoznámte sa s troma základnými energiami

Na začiatok nášho pobytu sa v prednáške zoznámime s troma základnými energiami – váta, pitta, kapha – pomocou dosha dotazníkov sa pokúsime nájsť našu špecifikáciu a vhodné odporúčania pre Váš konkrétny typ.

V prednáške s ajurvédskou lektorkou si hlbšie si povieme o jarnom období, o dennom režime a stravovacích návykoch, spravíme si test, kde orientačne identifikujeme svoju dóšu. Zistíme ako na základe tejto diagnostiky vieme žiť v súlade s ročnými obdobiami, ako si vybrať vhodné aktivity, spôsoby a princípy stravovania, ako si pomôcť liečivými bylinkami, koreninami, dychovými i meditačnými technikami.

Počas víkendu si v objatí prírody a na vlastnej koži vyskúšate rôzne techniky, ktoré pomôžu skvalitniť Váš život a zlepšiť zdravotný stav.

Čo Vás čaká?

Relaxačno detoxikačný pobyt v srdci prírody, v lese priamo pri romantickom potoku, pod Martinskými hoľami. Odlož telefón a nechaj sa uniesť energiou prírody a ayurvedských ozdravných techník.

Tešiť sa môžeš na ...

AYURVEDA diskusie Ayurvédsku stravu, ktorú si pripravíme aj spoločne, naučíme sa ako na stravovať v súlade s našou dóšou, dynamické cvičenia, yoga, turistika, otužovanie – wim hof method priamo v priezračnom potoku pri chate (saunovanie s ochladzovaním priamo v horskom potoku).

Skvelé Ayurvédske menu

Ayurvédske menu počas celého víkendu s Janicou Malek Lacová. Janica je ambasádorkou zdravej stravy a revolucionárka v oblasti varenia v školských jedálniach.

Team, ktorý sa bude o Vás starať

Majka Lacková – študentka školy ayurvedy, certifikovaná lektorka yogy a dychových cvičení, praktizujúca terapeutka ayurvedskej terapie.S Majkou Lackovou, sa budeme rozprávať na tému AJURVÉDA, NÁUKA O ŽIVOTE a dlhovekosti. Podrobnejšie si preberieme jednotlivé typy osobností (3 dóše).

Kristína Růžičková – lektorka dynamických a body and mind foriem, mindfullness témy, chladová terapia, workshop dych, whm dychové techniky.

Čo zahrňa cena  pobytu?

Cena 4 dňového pobytu zahřňa: ubytovanie na 3 noci v súkromí s plnou penziou, individuálny prístup v malej skupine / 11 ľudí ayurvédska strava s vlastným chef kuchárom, workshopy a prednášky, cvičenie, yoga, dychové cvičenia a meditácie, mindfullness témy, workshopy dych/ limity/ strach, manuál pre domáci detox, mindfullness manuály, otužovanie, pitný režim, káva čaj.

Cena 4 dňového pobytu je 399€ / osoba

Kto bude mať záujem o osobnú podrobnú diagnostiku s nastavením ajurvédskej liečby, prosíme o prihlásenie sa vopred. Bude vám zaslaný diagnostický formulár a následne vypracované odporúčania a osobná konzultácia v dĺžke cca 1 hodinu. DIAGNOSTIKA JE SPOPLATNENÁ – 50 EURO / NIE JE V CENE POBYTU.


Deprecated: stripslashes(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /data/3/2/328c66c6-ee76-4b1c-9722-f2bf3ee1ac85/chatamoritz.sk/web/wp-content/plugins/fv-wordpress-flowplayer/models/db-video.php on line 354
video
play-sharp-fill

On-line prihláška na pobyt
    Osobná diagnostika je spoplatnená osobitne sumou 50€ (nie je v cene pobytu).

    Dobrý deň 👋 Sme radi, že vás tu vidíme.

    Radi by sme vás informovali o našich akciách.