NOVINKA - ponúkame vám ďalšie luxusné ubytovanie chalet Moritz v lyžiarskom stredisku Snowland Valčianska dolina | Kliknite tu >
Aktivny oddych s pohodlím luxusného chaletu

Chalet Moritz - v ponuke nové luxusné ubytovanie

Chalet Moritz otvárame od 28.12.2023.

Ponúkame vám nové luxusné ubytovanie chalet Moritz v lyžiarskom stredisku Snowland Valčianska dolina.

Vítame vás v našom novopostavenom luxusnom chalete s wellness priamo v lyžiarskom stredisku SNOWLAND (8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5 600 m, 4 sedačková lanovka, 6 vlekov), ktorý sa nachádza 200 m od vlekov.

Chalet MORITZ ponúka celoročné luxusné ubytovanie aj pre najnáročnejších hostí. Je ideálny pre rodiny s deťmi, partie kamarátov, turistov, športovcov, či milovníkov luxusu. Hosťom ponúkame komfortných 280 m2 vrátane saunového a oddychového priestoru.  Vďaka svojmu veľkorysému a moderne zariadenému priestoru sa každý hosť bude cítiť príjemne. V priestrannej otvorenej obývačke spolu s kuchyňou a jedálenským posedením si vychutnáte dokonalé výhľady na krásne pohoria Malej Fatry. Priamo z obývačky vstúpite na veľkú terasu, na ktorej sa nachádza vírivkagril a posedenie.

Izby sú zariadené moderne a útulne. K dispozícii sú: 2 x trojlôžková izba, 1 x dvojlôžková izba, podkrovie pre 3 dospelé osoby prípadne 4 deti. Pri izbách sú 2 kúpeľne s toaletou a sprchovými kútmi. Súčasťou chaletu je priestranné wellness s oddychovou zónou, ktoré sa nachádza v suteréne. Vo wellness sa nachádza: fínska sauna pre 6 osôb, 2 x krát sprchový kút, 1 x toaleta, barový pult, Bluetooth s rádiom, lehátka, uteráky, plachty a deky. Všetko pre váš dokonalý relax.

Fantastická poloha chaletu nabáda na aktívny oddych celoročne. Počas zimných mesiacov si doprajte skvelú lyžovačku, snowbordovanie, bežkovanie, alebo skialpinizmus. V areály SNOWLAND nájdete klzisko s požičovňou korčúľ, či sánkarskú dráhu. Jar, leto a jeseň sú priam stvorené na cykloturistiku, turistiku, beh, alebo romantické prechádzky. Stredisko SNOWLAND má v ponuke aj bohatý výber stravovania a zábavy – reštaurácie, Lobby Ski bar a bufety s možnosť občerstvenia teplých a studených nápojov priamo na svahu.

Dobrý deň 👋 Sme radi, že vás tu vidíme.

Radi by sme vás informovali o našich akciách.